Orbit Legends

Orbit Legends
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Orbit Legends, Android cihazlarınızda ücretsiz oynayabileceğiniz online aksiyon rol yapma oyunu.

Orbit Legends, milyonlarca oyuncunun katılım gösterdiği, sadece online oynanan aksiyon rpg oyunları arasında. Benzerlerinden farklı olarak oyuncuların kendi oluşturdukları haritalarda savaşma imkanı tanıyan yapım Android platformunda ücretsiz karşımıza çıkıyor.

Buzlu ovalar, lavlar arasında, ormanda yaratıklarla birlikte savaştığımız oyunda başlangıçta karakterimizi nasıl yöneteceğimizi, nasıl savaşacağımızı, kendimizi nasıl savunacağımızı öğreniyoruz. Biraz uzun ve sıkıcı olan öğretici bölümünü geçtikten sonra oyuncuların el yapımı göz nuru haritalarında savaşmaya başlıyoruz. Biz de dilediğimiz tuzak ve koruyucu yaratıklarla şekillendirdiğimiz haritalar oluşturma şansına sahibiz. Harita demişken orman, tapınak, çöl, yanardağ, kar ve gece olmak üzere birçok tema seçeneği mevcut.

Savaştıkça seviye atladığımız, karakterimizi güçlendirebildiğimiz oyun, Japon çizgi filmlerini hatırlatan ara sinematik sahnelerle süslenmiş. Anime yapımlara ayrı bir ilginiz varsa oyundan iki kat keyif alacağınızı söyleyebilirim.

YORUMLAR