Orborous 1.1.0 (Android)

Orborous

Orborous
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Orborous, eski tarz yılan oyunlarını sevenler için aksiyon dolu bir mobil oyun olarak bizlerle buluşuyor. Özellikle Agar.io hayranıysanız, bu oyun sizi uzun süre telefonunuza bağlı tutacak.

Orborous, Android cihazlar için çıkan yeni nesil bir yılan oyunu olarak kendini tanıtıyor.

Eski nesil Yılan oyunlarını hepimiz hatırlarız, renksiz ekran Nokia telefonlarında saatlerimizi harcardık. Orborous ise o nesil şu ana uyarlanmış hali olarak karşımıza çıkıyor. Uzay boşluğunda kendi yılanınızı büyütüp, başkalarını yutmak ve gelişmeye devam etmek istiyorsanız bu oyun tam size göre.

Diğer oyuncularla rekabet ederek oyunun en uzun yılanı olmaya çalıştığınız bu oyunda tabii ki oyun içi bir sürü özellik de mevcut. İsterseniz klana katılabilir, arkadaşlarınızla birlikte oynayabilir, isterseniz oyun içerisinde bulunan 325 ayrı skin seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Hem çevrimiçi, hem de çevrimdışı olarak oynanabilen Oroborous, aynı zamanda 8 ayrı oyun moduna da sahip. Daha fazla rekabet istiyorsanız da oyun içerisinde katılabileceğiniz arena savaşları da mevcut. Oynanışı bir hayli rahat ve kolay olan Oroborous, Android kullanıcıları için ücretsiz.

YORUMLAR