Order In The Court! 1.0.0 (Android)

Order In The Court!

Order In The Court!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Order In The Court! ilginç bir mobil beceri oyunudur

Order In The Court! basit ve heyecanlı bir oynanışa sahip olan bir mobil beceri oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Order In The Court!'da mahkemede yürütülen davalar oyunun ana hikayesini oluşturuyor. Oyunumuzun ana kahramanı ise bu davaların nasıl yürütüleceğini belirleyen yargıçlar. Biz bu yargıçlardan birinin kontrolünü üstleniyoruz ve mahkemenin sorunsuz ve hızlı bir şekilde ilerlemesi için çekicimizi kullanarak mahkemede düzeni sağlamaya çalışıyoruz.

Order In The Court!'da mahkemeyi izleyen seyirciler mahkemenin huzurunu bozmak için oldukça hevesliler. Sürekli konuşarak davanın gidişatını etkileyen bu izleyicileri durdurmak için çekicimizi zamanında kullanarak onları susturmamız gerekiyor. Fakat hiç vazgeçmiyorlar ve sürekli konuşmaya devam ediyorlar, biz de çekicimize abanıyoruz.

Order In The Court!'un oynanışı zamanlama üzerine kurulu. Mahkemede gürültü yapanları susturmak için doğru anda çekicimizi vurmamız gerekiyor, yoksa oyun sonlanıyor. Oyunda ilerledikçe oyun hızlanıyor ve işler karışmaya başlıyor. Bu nedenle yüksek puan yakalamak oldukça zor.