Ovia Pregnancy Guide 1.0.2 (Android)

Ovia Pregnancy Guide

Ovia Pregnancy Guide
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ovia Pregnancy Guide tamamen ücretsiz olarak sunulan ve her biri kendi alanında uzman kişiler tarafından hazırlanmış bir hamilelik rehber uygulamasıdır.

Ovia Pregnancy Guide hamilelik dönemindeki annelere yardımcı olmak üzere tasarlanmış bir rehber uygulamadır. Bildiğiniz gibi hamilelik büyük sorumluluk ve dikkat isteyen bir dönemdir. Bu sebeple geliştiriciler annelere bir rehber niteliği taşıyan bir uygulama tasarlamışlar. Tamamen ücretsiz olarak indirilebilen bu uygulamada hamileliğe dair aradığınız her türlü bilgiye kolayca ulaşabilirsiniz.

Uygulama Harvard’dan bir grup bilimadamı, araştırmacı ve her biri kendi branşında uzman kişiler tarafından hazırlanmış. Hamilelik döneminde yaşadığı tecrübeleri paylaşan annelerin de bilgilerine başvurulduğu bu uygulamada kapsamlı ve yararlı bilgiler yer alıyor. 400’den fazla akademik makaleye ev sahipliği yapan uygulamada kendi bilgilerinizi paylaşarak yardım alabilme şansına sahipsiniz.

Kilo alma, vitaminler, ilaçlar, yiyecekler ve uyku düzeni gibi önemli konuları yine Ovia Pregnancy Guide’ta bulabilirsiniz. Girdiğiniz bilgileri göz önüne alan uygulama herhangi bir tehlike sezmesi durumunda sizi uyarıyor. Renkli ve kolay kullanım özelliklerine saihp arayüze yerleştirilen fonksiyonlara erişim sorunsuzca gerçekleştirilebiliyor.

Eğer siz de anne olmayı planlıyor veya hamilelik döneminde bulunuyorsanız, bu uygulamayı denemeniz sağlığınız açısından yararlı olabilir. Elbette öncelikli olarak doktorunuza başvurmanızı tavsiye ediyorum.

YORUMLAR