Oyunpark Okey Online 1.0 (Android)

Oyunpark Okey Online

1.0
Oyunpark Okey Online
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android tabanlı mobil cihazlarda oynanabilen Oyunpark Okey Online mobil oyunu, çevrimiçi olarak okey oyununu oynayabileceğiniz güzel bir masa oyunudur.

Android işletim sistemli tablet ve akıllı telefonlarda oynanabilen Oyunpark Okey Online mobil oyunu, ülkemizin en popüler masa oyunlarından biri olan Okey’i her an her yerde cebinizden oynayabileceğiniz hoş bir masa oyunudur.

Standart okey oyununu mobil oyun platformuna taşıyan Oyunpark Okey Online mobil oyununun aslında piyasadaki alternatiflerinden pek de bir farkı yok. Ancak diğer okey platformlarından sıkılan ve yeni bir tasarıma geçmek isteyen kullanıcılar için Oyunpark Okey Online mobil oyunu en iyi tercihlerden biri olacaktır.

Tasarım olarak gayet sade ve anlaşılır renklerden oluşan  Oyunpark Okey Online mobil oyununda ister Facebook girişi kullanarak çevrimiçi olabilir isterseniz de üye olarak giriş yapabilirsiniz. Diğer oyunlardan aşina olunduğu üzere oyun odalarının bulunduğu oyunda çip sistemi geçerli. Böylelikle masadaki oyuncuların çip birikimi oyuncuların ve dolayısıyla oyunun da kalitesini belirleyecektir. Tabi bu çip sistemi sayesinde homojen oyuncu kitleleri de aynı masada yer alıyor. Ayrıca oyunda kullanıcıların sohbet etmelerine de imkan tanınıyor. Büyük keyifle oynayacağınız Oyunpark Okey Online mobil oyununu Google Play Store’dan ücretsiz indirebilir ve hemen çipleri biriktirmeye başlayabilirsiniz.