Padkick Online

Padkick Online
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Padkick Online, Haxball benzeri bir oyun yapısı sunuyor ve eğlenceli atmosferiyle futbolseverleri cezbediyor.

Padkick Online, tamamen ücretsiz olarak sunulan eğlenceli bir futbol oyunu. Hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bu oyunda bizleri Haxball benzeri bir deneyim bekliyor. Online futbol oyunları arasında haklı bir popülerliğe sahip olan Haxball'un o eğlenceli atmsoferi aynen bu oyuna da aktarılmış.

Padkick Online'da dünyanın her yerinden oyuncularla mücadele edebilme şansına sahip oluyoruz. İstersek toplu maçlara istersek de bire bir maçlara katılabiliyoruz. Elbette toplu yapılan maçlardaki heyecan seviyesi çok daha yüksek oluyor.

Oyunda çok kolay kullanılan bir kontrol mekanizmasına yer verilmiş. Ekranın sol ve sağ bölümünde yer alan butonları kullanarak oyuncumuzu hareket ettirebiliyor ve şut çekebiliyoruz. Oyunda elde ettiğimiz her başarı için puan kazanıyoruz. Kazandığımız bu puanları rakiplerimizin belirlenmesi aşamasında belirleyici rol oynuyor. Ne kadar fazla puan alırsak o kadar zorlu rakiplerle kaşılaşıyoruz. Oyunda istersek kendi masamızı kuruyor istersek de daha önce kurulmuş masalardan bir tanesine giriyoruz.

Genel olarak eğlenceli bir oyun deneyimi sunan Padkick Online, futbol oyunları oynamaktan keyif alan herkesin denemesi gereken yapımlardan bir tanesi.