Party Bus Driver 2015 1.1 (Android)

Party Bus Driver 2015

1.1
Party Bus Driver 2015
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Party Bus Driver 2015 renkli bir simülasyon oyunudur

Party Bus Driver 2015 oyunculara renkli bir parti otobüsünü kullanabilme imkanı veren bir mobil otobüs simülasyon oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir otobüs simülatörü olan Party Bus Driver 2015'de oldukça ilginç görünen bir otobüsü kullanabilme olanağına sahibiz. Oyunda temel olarak parti yaparak eğlenmek isteyen müşterilere hizmet veren bir otobüsü yönetiyoruz. Bu otobüs sıradan otobüslerden farklı olarak tamamen eğlence odaklı olarak tasarlanmış. Otobüsün içerisinde bar, DJ kabini ve dans pisti gibi bölümler yer alıyor ve müşteriler içeride doyasıya parti yapabiliyor. Bize düşen görev ise müşterileri toplamak, kusursuz bir yolculuk geçirerek eğlenmelerini sağlamak ve onları memnun ederek para kazanmak.

Party Bus Driver 2015'da şehrin en havalı otobüslerini kullanabildiğimiz gibi bu otobüsleri daha da havalı hale getirebiliyoruz. Müşterilerimizden kazandığımız parayı otobüsümüzü geliştirmek için kullanmamıza izin veriliyor. Party Bus Driver 2015 içerisinde otobüslerimiz için farklı boya ve jant seçenekleri bulunmakta.

Party Bus Driver 2015'te gece otobüs kullanabiliyoruz. 3 boyutlu grafiklere sahip olan oyun gerçekçi bir oyun tecrübesi sunuyor. Şehir içerisinde yol aldığımız oyunda trafik gibi şartlara dikkat etmemiz gerekiyor. Oyunun grafiklerinin ortalama kalitede olduğu söylenebilir.

YORUMLAR