Party Bus Simulator 2015 1.8 (Android)

Party Bus Simulator 2015

1.8
Party Bus Simulator 2015
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Party Bus Simulator 2015, parti için özel olarak hazırlanan otobüs ile hem gezim hem de farklı yerlerde partiler yapabileceğiniz çok eğlenceli bir Android oyunu.

Party Bus Simulator 2015, kendinize özel tasarlayacağınız ve modifiye edeceğiniz parti otobüsü ile şehirlerin sokaklarında gezinerek canınız sıkıldığında durup parti verebileceğiniz ve çılgınca eğlenebileceğiniz ücretsiz bir Android simülasyon oyunu.

Disko topu gibi ışıl ışıl ve renkli bir parti otobüsü yapabileceğiniz oyunda otobüsü şehirdeki parti insanları ile doldurup sonrasında belirli yerlerde durup mini partiler düzenlemeniz gerekiyor. Böylece daha fazla para kazanarak otobüsünüzü daha da güzel hale getirebiliyorsunuz.

Her tarafını neon ışıklar ile donatarak tam bir parti konseptli otobüs tasarlayabileceğiniz oyun çok amaçsız görünmesine rağmen boş zaman öldürme ve keyifli vakit geçirmek için birebir diyebilirim.

Tüm bu partiler dışında otobüs sürme fırsatı da bulduğunuz oyunda otobüsü kullanmak için ekrandaki yön tuşlarını kullanıyorsunuz.

Sanırım bir otobüs şoförü olarak ben çok eğleneceğiniz oyunlarda bir tanesi olan parti otübüsü oyununun yapısı ve oynanışı, uygulama markeri üzerinde yer alan bir çok simülasyon oyununu göre çok daha farklı ve bu nedenle pek çok oyuncunun dikkatini çekmiş durumda. Siz de partiye dahil olmak istiyorsanız tek yapmanız gereken Party Bus Simulator 2015 oyununu Android mobil cihazlarınıza ücretsiz olarak indirmek.

YORUMLAR