Party Hard 0.10008 (Android)

Party Hard

Party Hard
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Party Hard oldukça heyecanlı bir oynanış sunan bir suikast oyunu

Party Hard inanılmaz derecede zevkli olan bir oynanış sunan, yaratıcı şekilde tasarlanmış bir mobil suikast oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir gizlilik oyunu olan Party Hard'da gece parti yapan komşuları nedeniyle yoldan çıkan bir adamın hikayesi konu alınıyor. Kahramanımız bir gece uyurken sabaha karşı yan evden gelen gürültüyle uyanıyor. Komşuları müzik son ses açıkken çılgıncasına eğleniyorlar ve kahramanımız bunun üzerine cinnet geçiriyor. Bundan sonra ise hain komşularını temizlemek için harekete geçiyor. Biz de ona bu şeytani planında yardımcı oluyoruz.

Party Hard'da taktiksel bir oyun sistemi mevcut. Oyunda kahramanımızla yapmamız gereken şey parti yapan tüm insanları teker teker yok etmek. Fakat bu işi yaparken görünmememiz ve arkada iz bırakarak kendimizi evle vermememiz gerekiyor. Bizi veya bıraktığımız izleri gören particiler polisi arıyorlar ve işimiz zorlaşıyor. Oyunda particilere tuzaklar da kurabiliyoruz, içkiye zehir katma, ocakları bozma, elektrik tesisatıyla oynama kullanabileceğimiz tuzak yöntemleri.

Party Hard'ın bilgisayar versiyonunun demosunu bu bağlantı üzerinden oynayarak oyun hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz:

ARTILAR

Retro tarzda grafikler

Heyecanlı oynanış

EKSİLER