Party Hard

Party Hard

kullanıcı

Party Hard gizlilik tabanlı bir strateji oyunudur

Party Hard ilginç bir oyun yapısını ve mizahi bir hikayeyi birleştiren bir strateji oyunu olarak tanımlanabilir.

Gizlilik tabanlı bir strateji oyunu olan Party Hard'da günlük hayatta karşılaşabileceğimiz bir durum oyun hikayesi olarak karşımıza çıkıyor. Oyunda herşey kahramanımızın sabaha karşı alt kattaki komşularının yaptığı gürültüye uyanmasıyla başlıyor. Bu geç saatte parti vermeye kalkışan komşular kahramanımızın cinnet geçirmesine neden oluyor ve sonrasında kahramanımız eline bıçağını alarak komşularını yok etmeye karar veriyor. Bize düşen görev ise kahramanımızı yönlendirmek. Oyundaki temel amacımız yakalanmadan bütün komşuları temizlemek. Bu iş için farklı araçlar kullanabiliyoruz. Kimi zaman öküz, at gbi vahşi hayvanları üzerlerine salabiliyor, kimi zaman içkilerine zehir karıştırabiliyoruz. Partidekileri tek başlarına yakaladığımızda ise bıçağımızla onları yok edebiliyoruz.

Party Hard'da yaptığımız işlerde bizi başkasının görmemesi gerekiyor. Arkamızda iz bırakırsak parti sakinleri bizi polise ihbar ediyor ve polis bizi yakalıyor. Bu nedenle çevrenizde gelişen olaylara dikkat etmeniz gerekli. Oyunda farklı kahramanlardan birini seçebilirsiniz. Ayrıca birçok farklı bölüm de oyunda yer almakta. Bu bölümler rastgele bir şekilde yaratılıyor. Bu sayede her oyunu oynadığınızda farklı bir tecrübe yaşıyorsunuz. Hedeflerinizi yok etmek için tuzaklar ve patlayıcılardan yararlanabilir, rastgele gelişen olaylarla sürpriz sonlara tanık olabilirsiniz.

Party Hard retro tarzda grafiklere sahip. Oyunun minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

  • Windows XP işletim sistemi
  • 1.4 GHZ işlemci
  • 1 GB RAM
  • 128 MB video belleğe sahip dahili ekran kartı
  • 1 GB boş depolama alanı

NOT: Party Hard'ın demo sürümünü indirme bağlantımıza tıkladığınızda açılacak sayfa üzerinde oynayabiliyorsunuz. Tarayıcı üzerinden oynanan bu demo sürümde oyunun bir bölümü size sunuluyor. Alternatif linkimizi kullanarak oyunun tam sürümünü Steam üzerinden satın alabilirsiniz.