Passat Park Simülasyon Oyunu 1.1 (Android)

Passat Park Simülasyon Oyunu

1.1
Passat Park Simülasyon Oyunu
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Passat Park Simülasyon Oyunu mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir park etme oyunudur

Passat Park Simülasyon Oyunu eğer arabaları ve zorlu mücadeleleri seviyorsanız oynamaktan keyif alabileceğiniz bir mobil simülasyon oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir araba park etme oyunu olan Passat Park Simülasyon Oyunu'nda bize Passat model bir aracın şöför koltuğuna geçme imkanı veriliyor. Oyunun yüksek hız yaparak yarıştığınız bir oyun olmadığını belirtmekte fayda var. Bunun yerine oyunda bizi daha gerçekçi senaryolar bekliyor. Passat Park Simülasyon Oyunu'nda aracımızı bize verilen süre içerisinde belirlenen alana doğru bir şekilde park etmeye çalışıyoruz.

Passat Park Simülasyon Oyunu'da zamana karşı yarıştığımız için heyecanlı bir oyun tecrübesi yaşayabiliyoruz. Toplamda 15 sürüş testinin yer aldığı oyunda testler başlangıçta kolay bir şekilde tamamlanabiliyor. Fakat ilerleyen bölümlerde karşımıza çeşitli engeller de çıkıyor ve işler karışıyor. Farklı zorluk seviyeleri oyunculara istedikleri oyun deneyimini yaşatabilmekte.

Passat Park Simülasyon Oyunu'ndaki sürüş testlerinin güncellemeler yoluyla artırılacağı açıklanmakta. Oyunun grafikleri ortalama bir kaliteye sahip.

YORUMLAR