Patient Zero: Day One

Patient Zero: Day One
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bir Zombie olarak etrafınıza hunharva saldırdığınız klasik GTA oyunlarını andıran bir aksiyon oyunu.

Piyasada birçok Zombie oyununu istediğiniz an bulabileceğinizi biliyoruz ama kaç tanesinde sizi Zombie rolüne sokuyorlar? Patient Zero: Day One isimli bu oyunda bunu yaşamanız mümkün. GTA 1 veya GTA 2 oyunlarında rastladığınız türden bir oyun haritasında sokak içerisinde panik yaratıyorsunuz. Masum vatandaşlara bulaştırdığınız virüs sayesinde edinmiş olduğunuz enfeksyon ve başkalaşım şehir içerisinde başka insanlara da yayılmaya başlıyor.

Felaketi başlatan bir Zombie olarak amacınız etrafta sizin taşıdığınız virüse yakalanmamış olan herkese saldırarak dünyanın sonunu yaratacak olan mimar rolünü üstlenmek. Öte yandan hayatta kalabilmeniz için insanların beyinlerini yemeniz gerekecektir. İnsanları parçaları ayırıp beslenmenizle birlikte mutasyon geçirip daha da güçlü bir hale geliyorsunuz. Bu sayede şehirde dolaşan ve panik içerisinde olan insanları yakalayıp yok etmeniz daha kolay olacaktır.

Android telefon ve tablet kullanıcıları için tasarlanmış bir oyun olan Patient Zero: Day One tamamen ücretsiz olarak indirilebiliyor. Oyun içerisinde bulunan uygulama içi satın alma seçenekleriyle birlikte reklamları kaldırabiliyorsunuz veya ekstra özellikler edinebiliyorsunuz.

YORUMLAR