Pause 1.3 (Android)

Pause

1.3
Pause
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pause uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızdan müziğe dair tüm içerikleri keşfedebilirsiniz.

Pause uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz bir müzik piyasası takibi uygulaması olarak hazırlanmış ve ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor. Uygulamanın içerisinde yeni müzikler bulmaktan tutun da röportajlara kadar pek çok farklı müzik içeriği yer alıyor ve böylece oldukça keyifli şeyler öğrenebileceğinizi düşünüyorum.

Bilhassa müzik piyasasını takip eden ve son haberlerden geri kalmamak isteyen kullanıcılar uygulamanın temiz arayüzü ve bol kaynak skalasını oldukça beğeneceklerdir. Uygulama içerisinde bulunan temel içerik türlerini kısaca listelemek gerekirse;

  • İncelemeler
  • Röportajlar
  • Top listeleri
  • Ses ve videolar
  • Yeni haberler ve hikayeler

Pause uygulamasının içerisinde bulunan içeriklerin tümü uygulama için çalışan küratörler tarafından düzenleniyorlar ve bu nedenle oldukça güzel hazırlanmış içeriklere ulaşmanın mümkün olduğunu söyleyebilirim.

Tabii ki çalışmak için internet bağlantısına ihtiyaç duyan uygulama, 3G veya Wi-Fi üzerinden en son bilgileri çekebiliyor fakat 3G kullanırken ses ve videoları izlemenin kotanız üzerinde negatif bir etkisi olacağını da unutmayın. Müzik tutkunlarının denemeden geçmemeleri gereken bir uygulama olduğuna inanıyorum.

YORUMLAR