Penalty Soccer World Cup Game 1.1.2 (Android)

Penalty Soccer World Cup Game

Penalty Soccer World Cup Game
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Penalty Soccer World Cup Game, geçtiğimiz yıl Brezilya'da düzenlenen Dünya Kupası'ndan esinlenerek hazırlanan eğlenceli ve ücretsiz bir Android penaltı atma oyunu.

Penalty Soccer World Cup Game, Dünya Kupası'nı anmak ve şampiyonu yeniden belirlemek isteyen oyuncular için geliştirilen son derece heyecanlı ve eğlenceli bir penaltı oyunu. Android telefon ve tablet sahiplerinin ücretsiz olarak oynayabileceği oyun aslında son derece basit mekaniklere ve oynanışa sahip. Fakat yinede oynarken oldukça keyifli vakit geçirebiliyorsunuz.

2014 Dünya Kupası'ndaki favori takımınızı seçerek başlayacağınız Şampiyona'da şampiyon olmak için çok yetenekli ve teknik bir futbolcu gibi penaltı kullanabiliyor olmanız lazım. Aksi taktirde rakip takımın kalecisi atacağını tüm penaltıları yakalıyor ve kupadan eleniyorsunuz.

Tek parmak ile kolayca oynayabileceğiniz oyunda aslında penaltı atmanın zor bir iş olduğunu da farkediyorsunuz. Televizyon başında izlerken çok kolay görünen penaltı işi, gerçekte zor ve soğukkanlı olunması gereken bir atış. Kısacası takımınızın kaderi sizin ellerinizde ve penaltı kaçırma lüksünüz malesef bulunmuyor.

Türkiye'nin katılamadığı 2014 Dünya Kupası penaltı atma oyununda seçebileceğiniz 32 farklı milli futbol takımı bulunuyor. Kupayı kazanan Almanya'yı seçerek onlara şampiyonluğu bir kere daha yaşatabilir misiniz? Yoksa onları hüsrana mı uğratacaksınız? Bu soruların cevaplarını bulabilmek için penaltı atma oyununu Android mobil cihazlarınıza hemen ücretsiz olarak indirmelisiniz.