PEPI Skate 3D 1.3 (Android)

PEPI Skate 3D

1.3
PEPI Skate 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tony Hawk's Pro Skater'a benzerliğiyle dikkat çeken PEPI Skate 3D son derece keyifli bir yapıya sahip.

PEPI Skate 3D, Android işletim sistemine sahip cihazlarınızda oynayabileceğiniz ücretsiz bir kaykay oyunudur. Tony Hawk's Pro Skater'a benzerliğiyle dikkat çeken PEPI Skater 3D son derece keyifli bir oynanışa sahip.

Elbette Tony Hawk's Pro Skater kadar kapsamlı ve geniş dünyalara sahip değil fakat mobil cihazlar için üretilmiş en iyi kaykay oyunları arasında yer alıyor. Oyunda kaykayıyla şehirde dolaşan karakterin kontrolünü ele alıyoruz. Farklı başarımlarla zenginleştirilmiş oyunda gerektiğinde hızlanmalı, zıplamalı, eğilmeli ve hızlı dönüşler yaparak puan toplamalıyız.

Farklı tipteki karakterlere sahip olan oyunda bölümleri geçtikçe yeni karakterler, bölümler ve görevler açılıyor. Oyunun grafikleri biraz donuk görünse de genel olarak iyi bir tasarıma sahip. Yine de kendimizi "biraz daha iyi olabilirlerdi" demekten alıkoyamıyoruz.

Yüksek puan elde etmek için yola serpiştirilmiş kuruşları toplamalıyız ve farklı hareketler gerçekleştirerek aldığımız puanları katlamalıyız. Eğer siz de Tony Hawk's Pro Skater tarzı oyunlardan hoşlanıyorsanız, PEPI Skate 3D oynamanız gereken oyunlar arasında.

YORUMLAR