Period Tracker Deluxe 2.0.6.4 (Android)

Period Tracker Deluxe

Period Tracker Deluxe
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Period Tracker Deluxe, Android cihazlarımız üzerinde kullanabileceğimiz bir adet günü hesaplama uygulaması.

Period Tracker Deluxe, Android işletim sistemine sahip tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde kullanabileceğimiz bir adet günü hesaplama uygulaması olarak öne çıkıyor. İşlev itibariyle kadın kullanıcılara hitap eden uygulama sayesinde adet günlerini, yumurtlama dönemlerini, başlangıç ve bitiş dönemlerini hesaplayabilmek mümkün.

Uygulamaya giriş yaptığımızda karşımıza son derece sade ve işlevsel bir arayüz çıkıyor. Tüm bilgiler detaylı bir şekilde saklanıyor ve daha sonra bakabileceğimiz ihtimaline karşı arşivleniyor. Dilediğimiz zaman geçmiş aylara yönelik bilgilere bakabiliyoruz.

Geçmiş ayların adet başlangıç/bitiş günleri, gelecekteki muhtemel başlangıç/bitiş günleri, yumurtlama dönemi, adet semptomları, ruh halleri ve psikolojik değişimler sunulan bilgiler arasında yer alıyor. Hatta uygulama üzerinden diğer kullanıcılardan yardım almak bile mümkün kılınmış. Açıkçası bu özellik kullanıcılar arasında hoş bir sosyal yardımlaşma ağı kuruyor.

Period Tracker Deluxe'de yer alan bilgiler grafikler halinde sunuluyor. Bu sayede kullanıcılar takip etmek istedikleri bilgilere kolayca erişim sağlayabiliyor ve grafiği rahatlıkla değerlendirebiliyor. Eğer almak istediğiniz notlar olursa ilgili alanlara not alabilir ve notları farklı kanallar üzerinden çevrenizdekilerle paylaşabilirsiniz.

Son derece yalın ve kapsamlı bir kullanım deneyimi sunan Period Tracker Deluxe, bu kategoride kullanabileceği kapsamlı bir uygulama arayan tüm kadınların denemesi gereken bir yapım.

YORUMLAR