Pew Pew Penguin

Pew Pew Penguin
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pew Pew Penguin, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir beceri oyunudur.

Pew Pew Penguin, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir beceri oyunudur. Castle Clash, Clash of Lords gibi başarılı oyunların yapımcısı IGG tarafından geliştirilmiş olan oyunu, ateş etme tarzında değerlendirebiliriz.

Oyunun konusuna göre uzaylılar penguenlerin ülkesi olan Pengaia'yı işgal ediyorlardır. Ülkeyi onlarından elinden kurtaracak olanlar ise Pengu ve onun arkadaşları Tango, Waddle, Princess ve Feather isimli karakterlerdir.

Tabi bu karakterlerin aynı zamanda bir de onlara yardımcı olan evcil hayvanları olduğunu da unutmayalım. Sevimli penguenlere karşı siz de bir hayranlık besliyorsanız bu penguen temalı oyunu seveceğinize eminim.

Oyun arcade de diyebileceğimiz bir tarzda ateş etme oyunu. İsterseniz hikaye modunda tek başınıza oynayabileceğiniz gibi arcade modda  çevrimiçi şekilde diğer oyunculara karşı yarışarak da oynayabiliyorsunuz.

Eğlenceli bir oyun yapısına sahip olmasının yanında kontrolleri de gayet kolay diyebilirim. Tek yapmanız gereken parmağınızı sağa sola kaydırıp engellerden kaçmak ve ateş etmek. Oyunda 80'den fazla görev de sizi bekliyor.

Oyunu arkadaşlarınızla birlikte oynadığınız zamanda pek çok değişik eşya ve para kazanma şansına sahipsiniz. Kısacası oyunda her şey detaylı bir şekilde düşünülmüş diyebilirim. Siz de bu tarz beceri oyunlarını seviyorsanız bu oyunu indirip deneyebilirsiniz.