Phases 1.2 (Android)

Phases

1.2
Phases
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Phases, sürekli zıplayan bir topu hareketli ve sabit platformlardan geçirmeniz gereken bir beceri oyunu.

Phases, Ketchapp oyunları arasında oynarken en zevk aldığım ve uzun süre oynadığım oyun. Android telefon ve tabletimize ücretsiz indirebildiğimiz ve çok az yer kaplayan fizik tabanlı beceri oyununda sürekli zıplayarak hareketli ve de oldukça tehlikeli platformlar arasından geçmeye çalışıyoruz.

Ketchapp’ın tüm oyunları gibi Phases da son derece basit gözü fazla yormayan görsellerle geliyor. Tablette olduğu kadar ufak boyutlu telefonda da rahatlıkla oynanan beceri oyunu oynanış olarak aslında yapımcının başka oyunu olan Bounce’a oldukça benziyor. Farklı olarak yukarıya değil yana doğru ilerliyoruz ve karşımıza çıkan platformlar çok daha zekice noktalara yerleştirilmiş.

40’dan fazla seviye ile karşılaştığımız yani sonsuz oynanış sunmayan oyunda topun kontrolünü sağlamak için ekranın yan noktalarına dokunuyoruz. Top sürekli zıpladığından işimiz oldukça basit gibi görünse de topu engellere takılmadan ilerletmek tam bir beceri işi. Gerek yukarıdan düşen gerekse de doğrudan karşımıza çıkan çok sayıda sabit ve hareketli engel bulunmakta. Neyse ki canımız yandığı vakit sil baştan değil, kaldığımız yerden başlıyoruz.

Beceri oyunlarını oynamaktan keyif alanların bağımlısını olacağını düşündüğüm Phases’i ücretsiz olarak (yandığımız vakit reklam çıksa da oyun esnasında hiç reklam gösterilmiyor.) sonuna kadar oynamanız mümkün olduğu gibi bölümleri para vererek geçmeniz de mümkün.

YORUMLAR