Photo Editor HD

Photo Editor HD
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    83

  • Üretici

    FancyApps

Photo Editor HD, Instagram üzerinde yapacağınız paylaşımlar için fotoğrafları kırpmanıza gerek bıraktırmayan yararlı bir Android uygulaması.

Photo Editor HD, hem Android telefon ya da tablet sahibi olup hem de sıkı bir Instagram kullanıcısıysanız mutlaka kullanmanız gereken uygulamalardan bir tanesi. Tamamen ücretsiz olarak sunulan uygulama ile Instagram üzerinde fotoğraf paylaşmak hem kolay hem de hızlı.

Instagram üzerinde çektiğiniz fotoğrafları orijinal boyutları ile paylaşmak için kullanabileceğiniz uygulama bu özelliği dışında bir çok özelliği de beraberinde getiriyor. Fotoğrafları kırmanıza gerek kalmadan kolayca Instagram üzerinde paylaşım imkanı sunan Photo Editor HD, ayrıca tüm fotoğrafları düzenleme ve güzelleştirme imkanı da sunuyor.

Kolay oluşturma, filtre ekleme, kırpma ve yön değiştirme gibi basit düzenleme işlemleri, arkaplan rengi değiştirme, yazı ekleme, efekt ekleme, emojiler ekleme vb. daha pek çok özelliğe sahip olan uygulama sayesinde fotoğraf çekmeyi ve güzelleştirmeyi sevenler oldukça güzel işler yapabilir.

Uygulama üzerinde düzenlediğiniz tüm fotoğrafları direkt olarak Instagram'da paylaşabileceğiniz gibi aynı zamanda Facebook, Twitter ve G+ üzerinde de paylaşabiliyorsunuz. Eğer fotoğraf düzenlemek için bir uygulama arıyorsanız Photo Editor HD'yi Android mobil cihazlarınıza indirebilirsiniz.

YORUMLAR