Piano Tiles 2 1.0.0.168 (Android)

Piano Tiles 2

Piano Tiles 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Piano Tiles 2 keyifli bir piyano çalma oyunudur

Piano Tiles 2 oyun severlere müzik yaparak keyifli zaman geçirme imkanı tanıyan bir mobil piyano oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir müzik oyunu olan Piano Tiles 2, ya da diğer adıyla Don't Tap The White Tile 2, büyük beğeni yakalayan serinin ilk oyunu Piano Tiles'ın ardından güzel geliştirmeleri beraberinde getiriyor. Piano Tiles 2, temelde Piano Tiles ile aynı oynanışa sahip. Yine çalan müzik eşliğinde ekrandaki piyano tuşlarına dokunuyoruz ve ritm ile uyumlu olarak notaları çalmaya çalışıyoruz. Fakat artık uzun notalar da işin içine giriyor ve bu notaları çalmak için parmağımızı ekranda basılı tutuyoruz.

Piano Tiles 2'de göze çarpan bir diğer değişiklikte değişen renk paleti. Artık oyunda sadece siyah ve beyazlar yok, Piano Tiles 2'de çok renkli bir görünüm mevcut. Oyundaki temel amacımız herhangi bir notayı kaçırmadan şarkıyı tamamlamak ve en yüksek puanı yakalamak. Herhangi bir notaya basamadığımızda oyun sonlanıyor. Oyuna başlarken sadece bir şarkıyı çalabiliyoruz. Biz puan kazandıkça seviye atlıyoruz ve seviye atlamamızla birlikte yeni şarkıların da kilidi açılıyor.

Piano Tiles 2 dünya çapındaki oyuncularla yarışabilmenize de imkan veriyor. Her yaştan oyun severe hitap eden bu oyun kısa süre içerisinde bağımlılık yapabilmekte.

YORUMLAR