Pinball Fantasy HD

Pinball Fantasy HD
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pinball Fantasy HD, Android cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz, kaliteli bir pinball oyunu.

Pinball Fantasy 3D, Android işletim sistemine sahip olan cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz, yüksek kaliteli ve göz alıcı bir pinball oyunu olarak dikkatleri üzerine topluyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda birbirinden ilginç pinball masaları üzerinde mücadele ediyor ve en yüksek skoru almaya çalışıyoruz.

Oyun salonlarının en fazla rağbet gören oyunları arasında yer alan pinball'u Android cihazlarımıza taşıyan bu başarılı yapımda ihtişamlı görsellere ve akıcı bir oyun atmosferine yer verilmiş. Masa çeşitliliğinin bol tutulmuş olması epey beğenimizi kazandı. Tek bir masa üzerinde oynamak yerine farklı temalara sahip masalar üzerinde oynayabiliyoruz.

Oyun hem yatay hem de dikey olarak oynanabiliyor. Her iki şekilde de kontrollerde en ufak bir bozulma olmuyor. Ekrana yapacağımız basit dokunuşlar sayesinde masanın kollarını hareket ettirebiliyor topu fırlatabiliyoruz.

Pinball Fantasy 3D'de kullanılan fizik motoru, oyunun kaliteli atmosferini destekler nitelikte. Topun sekme hareketleri ve sektiği bölgede yarattığı etkiler iyi bir şekilde ekrana yansıtılıyor.

Büyük küçük demeden herkesin büyük bir keyifle oynayabileceği bir oyun olan Pinball Fantasy 3D, bulabileceğiniz en iyi pinball oyunlarından bir tanesi.

YORUMLAR