Pinball Sniper 1.0.3 (Android)

Pinball Sniper

Pinball Sniper
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pinball Sniper, Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğimiz bir pinball oyunu.

Pinball Sniper, Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz sürükleyici ve heyecanlı bir pinball oyunu olarak dikkat çekiyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyun bugüne kadar oynadığımız pinball oyunlarından epey farklı bir çizgide ilerliyor ve oyunseverlere benzersiz bir deneyim yaşatıyor.

Uygulama marketlerde çok sayıda pinball oyunu mevcut fakat bu oyunların neredeyse tamamı oyun salonlarında karşımıza çıkan pinball masalarına en yakın deneyimi sunmak üzere tasarlanmış. Pinball Sniper ise bu konuda gerçekçilikten ziyade işin eğlence boyutu üzerine odaklanıyor.

Oyundaki temel amacımız kontrolümüze verilen fırlatma parçaları vasıtasıyla topu değerli taşların üzerine göndermek ve onları toplamak. Taşlar her seferinde farklı bir noktada beliriyorlar. Dolayısıyla onları toplamak için topu son derece hassas bir şekilde yönlendirmemiz gerekiyor.

Tahmin ettiğiniz gibi ne kadar fazla taş toplarsak o kadar yüksek puan alıyoruz. Toplayabildiğimiz en fazla taş hanemize en yüksek skor olarak yazılıyor. Dolayısıyla oyun sürekli olarak daha fazla puan toplama konusunda oyunseverleri cesaretlendiriyor.

Pinball Sniper'da eğlenceli ve minimal bir grafik modelleme konseptine yer verilmiş. Pastel renklerden oluşan tasarım ihtişamdan uzak ve göz yormuyor. Fakat fizik motoru sayesinde tepkimeler iyi bir şekilde ekrana yansıtılıyor. Dolayısıyla kalite olarak hernagi bir eksiklik hissedilmiyor. Şayet beceri oyunları dikkatinizi çekiyorsa pinball temalı bu oyunu mutlaka denemelisiniz.

YORUMLAR