Pinko Theme 1.0.0 (Android)

Pinko Theme

Pinko Theme
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pinko Theme uygulamasını kullanarak APUS Launcher yüklü Android cihazınızın çok daha güzel görünmesini sağlayabiliyorsunuz.

Pinko Theme uygulaması APUS Launcher kullanıcılarının Android cihazlarındaki bu launcher uygulamasını çok daha güzel ve çekici hale getirmek için kullanabilecekleri tema uygulamaları arasında yer alıyor. Ücretsiz olarak sunulan ve mobil cihazınızı çok daha güzel görünen bir hale getirmenizi sağlayabilen uygulama, performans konusunda da herhangi bir sıkıntı yaşanmasına neden olmuyor.

Uygulamanın içerisinde temel olarak yeni uygulama ikonları, duvar kağıtları ve farklı çözünürlükteki ekranlara uyumluluk yer alıyor. Ayrıca ikonların ve diğer görsel öğelerin devamlı olarak artış göstermeleri sayesinde güncellemelerle mobil cihazınız giderek daha güzel bir hale bürünüyor.

Tabii ki temayı kullanırken APUS Launcher veya Android performansından ödün vermek zorunda da kalmıyorsunuz. Zira uygulama resmi olarak APUS tarafından yayınlanmış ve launcher ile tam uyumlu bir şekilde çalışıyor. Fakat bu tip launcher uygulamalarının düşük donanımlı veya eski Android cihazlarda kısmen yavaşlıklara neden olması da mümkün.

Eğer APUS Launcher'ın standart görünümünü sevmiyor ve yeni bir görünümle Android'inizi yenilemek istiyorsanız kesinlikle göz atmadan geçmeyin derim.

YORUMLAR