Pintasking

Pintasking
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pintasking uygulaması sayesinde Android cihazlarınızdaki görev ve uygulamalarınıza kolayca ulaşabiliyorsunuz.

Pintasking uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının faydalanabilecekleri ücretsiz bir uygulama iğneleme aracı olarak karşımıza çıktı. Tabii ki uygulama iğnelemenin ne olduğuna ilerleyen paragraflarımızda devam edeceğiz ancak uygulamanın oldukça sağlam bir üretkenlik aracı olmasının yanında ücretsiz olarak sunulduğunu ve çok kolay bir kullanıma sahip olduğunu da eklemek gerekiyor.

Pintasking'i kullandığınızda, en sık kullandığınız uygulamaları, görevleri ve dokümanları ekranınızın istediğiniz yerine iğneleyebiliyor, iğnelenen konumda onlara kolayca ulaşmanızı sağlayacak bir ikon yaratabiliyorsunuz. Böylelikle uygulamalar ve belgeler arasında geçiş yaparken hiç zorlanmadan ve ek kısayollara ihtiyaç duymadan tüm işlemlerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz.

Oldukça fazla sayıda özelleştirme seçeneğine sahip olan uygulama, böylece tam olarak istediğiniz şekilde kullanmanıza olanak tanıyor. Aynı zamanda etkili ancak sistemi yormayan animasyonlarla da göz zevkinize ihanet etmeden kullanmanıza izin veriyor. Tabii ki bunda Google'ın yeni tasarım kodu olan materyal dizaynı kullanmasının da etkisi oldukça büyük.

Dilerseniz web tarayıcınızda açtığınız linkleri de pinleriniz arasına ekleyebilmeniz sayesinde onlarca farklı web sayfasının bağlantısını her an elinizin altında tutabiliyor ve bu sayfaları farklı web tarayıcılar üzerinde açabiliyorsunuz. Ancak uygulamanın görev çubuğu gibi bazı işlevlerinin aktif olarak çalışabilmesi için rootlu bir cihaz sahibi olmanız gerekiyor. Fakat sadece görev çubuğu için geçerli olan bu durum uygulamanın diğer işlevlerini etkilemiyor ve sorunsuzca kullanılabiliyor.

Hızlı çalışan ve pil tüketimine etki etmeyen, aynı zamanda internet bağlantısı da gerektirmeyen uygulama, kesinlikle üretkenliğinizi arttırabilecek araçlardan birisi.

YORUMLAR