Piranha 3DD: The Game

Piranha 3DD: The Game
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Piranha 3DD: The Game ile kana susamış pirana balıklarını yönetiyoruz

Piranha 3DD: The Game sinema için çekilen Piranha 3DD filmi için özel olarak geliştirilmiş olan bir mobil aksiyon oyunudur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir balık besleme oyunu olan Piranha 3DD: The Game'de tarih öncesinden kalan minik canavarlardan olan pirana balıklarını kontrol etmekteyiz ve av peşine düşmekteyiz. Oyunda herşey The Big Wet Water Park adlı eğlence alanına pirana sürüsünün sızmasıyla başlıyor. Etobur bir balık türü olan piranalar beslenmek için sürekli av bulmak zorundadırlar. Bizim görevimiz de piranaları kontrol etmek ve avlara yönlendirmektir.

Piranha 3DD: The Game Hungry Shark benzeri bir aksiyon oyunu. Oyundaki temel amacımız pirana sürümüzün sürekli beslenmesini ve aç kalmamasını sağlamaktır. Oyunda ne kadar uzun süre piranalarımızı canlı tutarsak o kadar yüksek puan kazanabiliyoruz. 2 farklı oyun modu yer alan Piranha 3DD: The Game'de etrafımızdaki tehlikelere de dikkat etmemiz gerekiyor. Bazı avlarımız bize geri saldırabilirken zehirli denizanaları ve patlayan yağ tenekeleri işimizi zorlaştırıyor. Oyunda beslendikçe ve yumurtalar topladıkça pirana sürümüz gelişiyor ve daha fazla pirana sürümüze katılıyor.

Piranha 3DD: The Game 2 farklı kontrol yöntemi sunmakta.