Pitch Invaders 2.4 (Android)

Pitch Invaders

2.4
Pitch Invaders
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Farklı bir futbol oyunu oynayacağız.

Şu sıralar mobil platformda futbol severler tarafından oynanan Pitch Invaders ücretsiz bir spor oyunu olarak yayınlandı.

Henüz yeni bir mobil yapım olmasına rağmen 10 binden fazla oyuncu tarafından oynanan başarılı yapım yavaş yavaş kitlesini artırmaya devam ediyor. Eğlenceli bir oynanışa sahip olan başarılı oyun da becerilerimizi gösterecek. Oyun içerisinde keyifli futbol maçlarına katılacak ve futbol konusundaki yeteneklerimizi sergileyebileceğiz.

NorApps AS tarafından geliştirilen ve mobil oyuncular tarafından oynanmaya başlanan mobil yapım ücretsiz fiyat etiketi ile de yüzleri güldürüyor. Oyunda kendi takımımızı kuracak ve uzaylı oyuncularımız ile maçlara katılacağız. Dünyamızın işgal edildiği şu günlerde oyuncular uzaylı favori oyuncularını seçebilecek ve rekabet dolu maçlara katılabilecekler.

Çevrimiçi olarak da oynanabilen mobil spor oyunu dünyanın dört bir yanından futbol severleri karşı karşıya getiriyor. Kaliteli görsel efektler eşliğinde oyuncular sürükleyici maçlara katılabilecek ve keyifli zaman geçirebilecekler.

Dileyen oyuncular Pitch Invaders’i ücretsiz olarak indirip tadını çıkarabilirler.

 İyi eğlenceler dileriz.

YORUMLAR