Pivot 1.00 (Android)

Pivot

Pivot
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pivot, tek parmağınız ile kontrol edeceğiniz nokta ile tüm diğer noktaları yemeye çalışacağınız bir Android beceri oyunu.

Pivot, el becerilerine ve reflekslerine güvenen Android telefon ve tablet sahibi oyuncuların mutlaka oynaması gereken bağımlılık yapan ve eğlenceli bir Android oyunu. Oyundaki amacınız tüm noktaları yiyerek en yüksek puanı almaya çalışmak.

Oyunun yapısı çok yakından tanıdığınız yılan yada snake diye geçen eski temalı oyun ile tamamen aynı. Kontrol edeceğiniz yuvarlak, diğer daireleri yedikçe büyüyor. Fakat yılan oyununda olmauyan engeller bu oyunda var. Ekranın sağından ve solundan gelen bu engellere takılmadan tüm beyaz topları yemeli ve en yüksek puanı almaya çalışmanız gerekiyor.

Engeller dışında oyun alanının kenarındaki duvarlara da çarparsanız yanıyorsunuz ve baştan başlamak zorunda kalıyorsunuz. Ayrıca sağdan ve soldan gelen engeller gelmeden önce araba farı gibi bir uyarı veriyor. Yapacağınız hamleler öncesinde bu ışıklı alanlara dikkat etmeniz oyunda daha fazla puan elde etmenizi sağlayacaktır.

Özet olarak boş vakitlerinizi değerlendirebileceğiniz yada sıkıldığınız zamanlarda kısa süreli eğlenebileceğiniz bir oyun arıyorsanız Pivot'u mutlaka denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR