Pixel Cup Soccer 16 1.0 (Android)

Pixel Cup Soccer 16

1.0
Pixel Cup Soccer 16
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pixel Cup Soccer 16 mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir futbol oyunudur

Pixel Cup Soccer 16 eskiden oynadığımız klasik futbol oyunlarının eğlence ve heyecanını mobil cihazlarımıza taşıyan bir oyun olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir futbol oyunu olan Pixel Cup Soccer 16, tam anlamıyla arcade tadında hazırlanmış bir oyun. Yani Pixel Cup Soccer 16'da atari salonlarında oynadığınız retro futbol oyunlarındaki hızlı ve heyecanlı yapıyı bulabileceksiniz. Oyunda temel olarak takımımızı seçiyoruz ve kupa için mücadele ediyoruz. Pixel Cup Soccer 16 içinde bize farklı turnuvalara katılabilme imkanı veriliyor. Bu turnuvalar arasında Rio 2016 Olimpiyatları, Amerika Kupası, 2016 Fransa Avrupa Futbol Şampiyonası, Dünya Kupası, Kadınlar Dünya Kupası, Pixel Ligi, Pixel Turnuvası gibi mücadeleler yer alıyor.

Pixel Cup Soccer 16'nın kontrollerinin oldukça hassas ve kolay olduğu söylenebilir. Genel olarak kontrollerde problem yaşamadan oyunda akıcı bir şekilde maçlar yapabiliyorsunuz. Oyunda 18 farklı stadyumda maç yaparken bu maçlarda farklı hava şartlarına tanık olabiliyoruz. Ayrıca oyun içinde farklı oyun modları da yer alıyor.

Pixel Cup Soccer 16 oldukça sevimli görünen 16 bit grafiklerle süslenmiş bir oyun.

YORUMLAR