Pixel People

Pixel People
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pixel People'da kendi şehrimizi kurmaya ve vatandaşlarımızı mutlu etmeye çalışıyoruz.

Pixel People, Android tablet ve akıllı telefonlar üzerinde oynanmak üzere tasarlanmış bir şehir kurma oyunu olarak öne çıkıyor.

Piksel piksel grafikleriyle özellikle retro oyunlar oynamaktan keyif alanlara hitap eden bir yapım olma niteliği taşıyan Pixel People, eğlenceli yapısıyla uzun süre oynansa bile sıkıcı hale gelmiyor.

Oyunda yapmamız gereken çok fazla şey var. Monotonluktan uzak olması da oyunu uzun süre boyunca oynamaya değer kılan detaylar arasında. Sıfırdan başladığımız şehrimizi geliştirmek ve yaşayan herkesin mutlu olmasını sağlamak birincil görevlerimiz arasında. Vatandaşlarımıza mutlu bir yaşam alanı sunabilmek için şehrimizin ekonomik yönden gelişmiş olması gerekiyor. Bunun için özellikle turizme ve profesyonel faaliyetlere önem vermek gerekiyor.

Oyunda şehrimizi geliştirmek amacıyla inşa edebileceğimiz 100'den fazla farklı bina mevcut. Elbette bunların bir kısmını inşa edebilmek için belli bir seviyeye kadar gelişmiş olmak gerekiyor. Dolayısıyla oyunu oynamak biraz sabır da istiyor.

Oyunseverlere geniş çalı bir serbestlik sunan Pixel People, boş zamanlarımızda oynayabileceğimiz ideal bir oyun. Şehir kurma oyunlarına ilgi duyuyorsanız Pixel People'ı denemenizi tavsiye ediyoruz.