Pixel Z

Pixel Z
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pixel Z, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon ve hayatta kalma oyunudur.

Pixel Z, hepimizin yakından tanıdığı MineCraft'ın bir benzeri olarak karşımıza çıkıyor ve hayatta kalma oyunu olarak bize bir alternatif sunuyor. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerinizden oynayabileceğiniz oyunda, tehlikelerle dolu büyük bir dünyayı keşfe çıkarak survival oyunlarının gereği olan hayatta kalmaya çalışıyoruz. 

Pixel Z oyununa ilk baktığınızda size çok popüler bir oyunu anımsatacaktır, buna şüphe yok. Fakat bu alanda bir alternatif arıyorsanız ve daha basit bir deneyim yaşamak istiyorsanız denemeniz gerektiğini düşünüyorum. Oyunun grafikleri birbirine çok benziyor ve aynı Minecraft'te olduğu gibi birincil kişi bakış açısıyla oynuyorsunuz. Amacımız ise açık dünyada hayatta kalmak ve gece karşımıza çıkan yaratıklardan uzak durmak. Bununla birlikte Pixel Z 3 oyun modunu da içinde barındırıyor: Multiplayer, tek oyunculu ve co-op modu.

Özellikleri

  • Multiplayer, tek oyunculu ve co-op modları
  • Büyük açık dünya
  • Gündüz ve gece sistemi
  • Mükemmel grafikler ve ses efektrleri
  • Envarter, craft ve inşa sistemi

Hayatta kalma oyunları arasında tanıdık fakat daha ucuz bir alternatif arıyorsanız Pixel Z oyununa cüzi bir miktar ödeyerek sahip olabilirsiniz. Ücretli olmasının bir dezavantaj olduğu doğru olsa da, oyuna gelecek güncellemelerin ilerleyen zamanlarda beklentilerinizi karşılayacağını düşünüyorum.

YORUMLAR