Pizza Maker 3.0.2 (Android)

Pizza Maker

Pizza Maker
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pizza Maker, aşçılık yetenekleriniz sergileyerek birbirinden farklı ve lezzetli pizzalar yapmanız gereken eğlenceli bir Android oyunu.

Pizza Maker, adından ne yapacağınızı çok açık bir şekilde belli eden bir Android oyunu. Özellikle küçük yaştaki kız çocukların eğleneceği oyunda amacınız farklı pizzalar yaparak hünerlerinizi sergilemek.

Aslında basit bir oyun olmasına rağmen oldukça eğleneli vakit geçirebileceğiniz belirtmek isterim. Pizzanın yapılış aşamasında lazım olan malzemeleri tek tek hazırlayacağınız oyunda soğan ve domates doğrayacak ve pizza hazırlama sürecinde teker teker pizza üzerine yerleştireceksiniz. Ayrıca pizza sosunu da eklemeyi unutmamanız gerekiyor.

Malzemeleri keserek hazır ettikten sonra, pizzayı hazır etmek için sırasıyla eklemeniz gereken malzemeleri pizza üzerine yerleştirmeniz gerekiyor. Daha sonra pizzanızı fırına vererek pişirmek geriye kalan son işiniz.

Yaratıcılığınızı ve açılık yeteneğinizi sergileyebileceğiniz oyunda gerçek hayatta yediğiniz pizzaların tarifleri bulunuyor. Kolay kontrollere ve kaliteli grafiklere sahip olan oyunu çocuklarını ile birlikte oynayarak onlarla birlikte eğlenceli bakit geçirebiliyorsunuz. Ayrıca yaptığınız pizzaları da Facebook ve diğer sosyal medya platformları üzerinde arkadaşlarınız ile paylaşarak ne kadar yetenekli bir aşçı olduğunuzu onlara da gösterebilirsiniz.