Planet Jumper 1.1 (Android)

Planet Jumper

1.1
Planet Jumper
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Planet Jumper oyununda kendi karakterinizle birlikte uzayda uzun bir yolculuğa çıkıyorsunuz.

Çoğu insan uzay yolculuğu yapmak ister. Fakat bu yolculuğu bir mekik içerisinde gerçekleştirmek isterler. Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz Planet Jumper, size uzay yolculuğunu çılgın bir karakter ile yaptırıyor.

Planet Jumper oyununda oldukça ilginç bir karaktere sahipsiniz. Tek gözü olan bu karakteriniz zıplamayı ve diğer gezegenlere tutunmayı oldukça fazla seviyor. Özellikle uzay yolcuğu esnasında küçük boyutta olan meteorları da yiyebilen karakteriniz, yolculuk esnasında sizi biraz çıldırtabilir.

Planet Jumper oyununda tek gözlü ilginç karakterinizle birlikte uzay yolculuğu yapıyorsunuz. Bu yolculuk esnasında arkanızdan gelen dev bir ateş dalgası var. Bu ateş dalgasından kaçmaya çalışmalı ve karakterinizle birlikte uzay yolcuğunuza devam etmelisiniz. Tek gözlü karakteriniz ise sizin dokunmalarınız ile ilerliyor. Daha doğrusu zıplıyor. Planet Jumper oyununda karakterinizi zıplatarak ilerletmelisiniz. Yalnız karakterinizi zıplatırken düşmemesine veya başka gezegene çarpmamasına özen gösterin.

Gezegenler arası yolculukta tek gözlü karakteriniz gezegenlerin bazı noktalarına yapışıp tutunabiliyor. Bu ayrıntıyı kullanarak uzay yolcuğunu kolay bir hale getirebilirsiniz. Planet Jumper ile boş zamanlarınızda eğlenebilir ve arkadaşlarınız ile birlikte aranızda bir rekabet oluşturabilirsiniz. Hemen şimdi Planet Jumper'ı indirin ve çılgınca bir maceraya başlayın!

YORUMLAR