Player FM 1.0 (Android)

Player FM

1.0
Player FM
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android akıllı telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz Player FM uygulaması ile kolayca podcastler bulabilir ve dinleyebilirsiniz.

Player FM uygulaması, her ne kadar adına bakınca bir müzik dinleme uygulaması gibi görünse de aslında Podcast dinleme uygulaması olarak karşımıza çıktı ve Android akıllı telefonlar ile tabletlerde kolaylıkla kullanılabiliyor. Aslında Google Play üzerinde onlarca farklı Podcast uygulaması mevcut ancak bu uygulamaların pek çoğu merak ettiğiniz kategorilerde bulunan içerikleri incelemenize imkan tanımıyor ve sadece mevcut şovları takip etmek için kullanılıyor.

Player FM ise direkt olarak sahip olduğu kategorilendirme opsiyonu ile sizi Podcast şovları aramaktan kurtarıyor ve istediğiniz farklı alanlardaki Podcastlere hemen ulaşabiliyorsunuz. Ücretsiz olarak sunulan uygulama kolayca kullanabileceğiniz sade bir arayüze sahip ve böylece kurduktan sonra hemen alışabilirsiniz.

Birden fazla cihazda çalışabilen ve senkronizasyon özelliğine de sahip olan Player FM, böylece tüm Android cihazlarınızda aynı podcastleri dinlemenize imkan tanıyacaktır. Oynatılan podcastlerin tarihçesinin tutulması, kaldığınız yerin hatırlanması gibi çeşitli ek özellikler ise uygulamayı daha elverişli hale getiren noktalar arasında yer alıyorlar.

Ücretsiz sürümde 50 farklı konu ve toplamda 20 kanalı takip etme seçeneği olsa da uygulama içi satın alma seçenekleri sayesinde bunları sınırsız hale de getirebilirsiniz. Eğer podcast dinleme alışkanlığınız varsa ve yeni yayıncıları bulmak konusunda sorunlar yaşıyorsanız Player FM göz atmanız gerekenler arasında yer alıyor.

YORUMLAR