Pocket Edition World Craft 3D

Pocket Edition World Craft 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pocket Edition World Craft 3D ücretsiz bir Minecraft alternatifidir

Pocket Edition World Craft 3D eğer Minecraft benzeri açık dünya tabanlı oyunları seviyorsanız hoşunuza gidebilecek bir sandbox oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunu olan Pocket Edition World Craft 3D'de kendi inşa edebileceğimiz yapılarla donatabileceğimiz bir dünyaya konuk oluyoruz. Oyundaki temel amacımız hayatta kalabilmek. Hayatta kalmak için ise açlık, susuzluk gibi şeylere dikkat ederken bir yandan da kendimizi farklı tehlikelere karşı korumamız gerekiyor. Oyunda gündüzleri avlanmamız, ekinlerimizi toplamamız, kaynak çıkarmamız ve inşa işleriyle uğraşamamız  gerekiyor. Gece olduğunda ise zombiler ve farklı canavarlar bizi avlamak için harekete geçiyor. Bu tehlikelerle baş etmek için kendimize silahlar ve sığınaklar yapıyoruz ve geceyi bekliyoruz.

Pocket Edition World Craft 3D oyunculara geniş özgürlükler tanıyor. Oyunda farklı kaynakları toplayabiliyor, farklı hayvanları avlayabiliyorsunuz. Bina inşa ederken yaratıcılığınızı konuşturabiiyor ve dev yapılar oluşturabiliyorsunuz. Çok oyunculu multiplayer moduna da sahip olan Pocket Edition World Craft 3D'de başka oyuncuların yarattığı dünyalara konuk olabilir veya kendi oluşturduğunuz haritaları başka oyunculara açabilirsiniz.

Minecraft tarzı piksel tabanlı grafiklere sahip olan Pocket Edition World Craft 3D ücretsiz bir Minecraft alternatifi.

YORUMLAR