Pocket Legends Adventures (Android)

Pocket Legends Adventures

Pocket Legends Adventures
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hayvan kahramanları yönettiğiniz aksiyon rpg oyunu

Pocket Legends Adventures, mobil platformdaki en iyi MMO oyunlarından biri olan Pocket Legends’ın devam oyunu. Spacetime Studios tarafından geliştirilen aksiyon yüklü rol yapma oyununda hayvanların dünyasına konuk oluyoruz.

Yenilikçi gerçek zamanlı dövüş sistemi, benzersiz yetenek tabanlı ilerleme, sonsuz karakter özelleştirme, Co-op multiplayer oynama seçeneği sunmasıyla öne çıkan aksiyon rpg oyunu Pocket Legends Adventures, Alter’in antik dünyasında geçiyor. Aksiyon, strateji ve rol yapma öğelerini harmanlayan yapımda görünümlerinden kullandıkları silahlara her şeylerini ayarlayabildiğimiz hayvan kahramanları yönetiyoruz. Ok, kılıç, asa gibi silahların yanı çeşitli büyüler yapabilen kahramanlarımızla tek oyunculu modda ölümcül tuzakların olduğu zindanlara giriyoruz. Arkadaşlarınızı da yanınıza alıp Alterra’nın tehlikeli bölgelerini birlikte keşfe çıkabilirsiniz.

Sınıf ve hiçbir öğe kısıtlaması sunmayan, tamamen özgür oynanış sunan açık dünya rol yapma oyununun tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

YORUMLAR