Pocket Planes

Pocket Planes
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ücretsiz olarak indirebileceğiniz Pocket Planes'teki amacımız uçak filomuzu en verimli şekilde yönetebilmek.

Pocket Planes ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir simülasyon oyunudur. Tiny Tower'ın da üreticisi olan ünlü Mobage firması tarafından tasarlanan bu oyunda içinde birçok uçağın görev yaptığı filomuzu yönetmeye çalışıyoruz.

Oyun grafik olarak son derece basit ve sade bir tasarıma sahip. Fakat bu durum özensizlikten ziyade konsepte uygun olması için düşünülmüş ve bana kalırsa çok da iyi olmuş. Bu grafikler oyuna farklı bir hava katıyor ve keyif faktörünü artırıyor.

Filomuzda yer alan uçaklar tam 250 farklı şehre kargo ve yolcu taşıyor. Bölümleri geçip ilerledikçe açılan yeni uçakları filomuza ekleyebiliyor ve servis alanımızı genişletebiliyoruz. Buna ek olarak oyunda yer alan tüm uçaklar ve mürettebat kişiselleştirilebiliyor. Yani uçağınızı dilediğiniz gibi boyayabilir ve pilotlarınızı üniformalarını dilediğiniz gibi tasarlayabilirsiniz.

Oyunun en önemli kısmı ise oyuncular arasında sosyal etkileşim sağlaması. Filonuzda olmayan parçaları arkadaşlarınızla değiş tokuş yapabilir veya dünya çapındaki etkinliklere katılım gösterebilirsiniz.

Simülasyon oyunlarından hoşlanıyorsanız Pocket Planes denemeniz gereken oyunlardan birisi ve tamamen ücretsiz!

YORUMLAR