Pocket Pugilism 1.0 (Android)

Pocket Pugilism

1.0
Pocket Pugilism
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pocket Pugilism ilginç bir mobil dövüş oyunudur

Pocket Pugilism saçmalık sınırlarını zorlayan; fakat bir o kadar da eğlenceli olmayuı başarabilen bir mobil boks oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir dövüş oyunu olan Pocket Pugilism'de dünyanın görmüş olduğu en prestijli boks şampiyonasına katılan bir boksçuyu yönetiyoruz. Temel amacımız ise maçlarda karşımıza çıkan rakiplerimizi birer birer yenmek ve finalde büyük maça çıkmak. Pocket Pugilism'in dövüşme ve tepki verme yeteneklerinizi test eden bir yapısı var. Oyunda bir yandan yumruklarımızı savururken diğer yandan gardımızı korumamız gerekiyor.

Fizik tabanlı bir dövüş oyunu olan Pocket Pugilism'de yumruklarımızı komik bir şekilde pervane gibi savururken bu yumrukları rakibimize isabet ettirmemiz gerekiyor. Biz rakibimize vurunca rakibimiz yere devrilebiliyor. Rakibimize saldırırken bir yandan da Stamina barımızı takip etmemiz gerekiyor. Bu bar enerji seviyemizi göstermekte. Enerjimiz tükenince devrilmemiz ve hasar almamız daha kolay oluyor, yumruklarımız da hasar vermemeye başlıyor.

Pocket Pugilism bize Commodore 64 ve Amiga oyunlarını hatırlatan basit retro tarzda grafiklerle süslenmiş bir oyun. Oyunu dilerseniz tek başınıza, dilerseniz aynı cihaz üzerinden arkadaşlarınızla oynayabilmeniz mümkün.

YORUMLAR