Podcast Player (Android)

Podcast Player

Podcast Player
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Podcast Player mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir podcast oynatıcıdır

Podcast Player eğer podcast yayınlarını mobil cihazlarınızda takip etmek istiyorsanız size faydası dokunabilecek bir mobil podcast oynatıcı.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir uygulama olan Podcast Player, temel olarak nerede olursanız olun favori podcast yayınlarınızı takip etmenizi mümkün kılıyor. Podcast Player'ın çevrimdışı oynatma seçeneği sayesinde önceden kaydettiğiniz podcast yayınlarınızı internet bağlantınız olmasa bile dilediğiniz zaman dinleyebiliyorsunuz.

Kullanıcılar Podcast Player içerisinde farklı podcast yayınlarına göz atarak yeni yayınları keşfedebiliyorlar, ayrıca takip ettikleri yayınlara benzer yayınlar öneriler olarak sunuluyor. Bulut tabanlı bir uygulama olan Podcast Player, favori yayın listenizi kaydediyor ve hangi cihazda Podcast Player kullanırsanız kullanın yayınlarınızı cihazlarınız arasında eşitleyebiliyor. Ayrıca Android Wear desteğine sahip uygulama akıllı saatiniz yardımıyla uygulamayı kontrol etmenizi de mümkün kılıyor.

YORUMLAR