Police Cars vs Street Racers 1.1 (Android)

Police Cars vs Street Racers

1.1
Police Cars vs Street Racers
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Police Cars vs Street Racers'ta düzeni bozan suçlulara karşı mücadele ediyoruz.

Police Cars vs Street Racers, Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz aksiyon dozu yüksek bir yarış oyunu. Suçlulara karşı mücadele ettiğimiz bu oyun GTA benzeri bir oyun deneyimi sunuyor.

Oyundaki yegane amacımız şehrin düzenini bozan ve vatandaşları tehlikeye atan suçluları adalete teslim etmek. Bu görevi yerine getirmek için emrimize son derece hızlı bir polis arabası veriliyor. Aracımızın direksiyonu başına geçerek çalıntı arabalarla dur ihtarımıza uymayıp kaçan suçluları durdurmaya çabalıyoruz. Bu esnada diğer araçlara çarpmamaya ve yayalara zarar vermemeye çalışıyoruz. Adaleti temsil ettiğimiz için pek çok şeye dikkat etmemiz gerek.

Oyunda kullanılan kontrol mekanizması yapay bir his vermiyor ve hem karakterimizi hem de aracımızı etkin bir şekilde yönlendirmemize imkan tanıyor. Direksiyon yerine yönlendirme butonları kullanıldığı için daha net yönlendirmeler yapabiliyoruz.

Gerçekçiliği artırmak için oyunda gece ve gündüz dönüşümlerine de yer verilmiş. Grafik olarak biraz daha iyi olmasını isterdik fakat bu haliyle de çok fena sayılmaz. Birkaç güncellemeyle eksikler giderilebilir.

Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen Police Cars vs Street Racers aksiyon dozu yüksek bir oyun arayanların tercih etmesi gereken yapımlar arasında.

YORUMLAR