Poly Crack 1.0.6 (Android)

Poly Crack

Poly Crack
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Poly Crack, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir refleks oyunu olarak dikkatimizi çekiyor.

Poly Crack, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir beceri oyunu olarak dikkatimizi çekiyor. Reflekslerinizi sınayabileceğiniz oyunda eğlenceli vakitler geçirebiliyorsunuz.

Arkadaşlarınıza meydan okuyabileceğiniz harika bir beceri oyunu olan Poly Crack, toplu taşıma araçlarında vakit geçirmek için oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Tek dokunuş moduyla oynanan oyunda uygun zamanı kollamalı ve eksik parçaları tamamlamalısınız. Ekranın ortasında dönen şekilleri tamamlayarak bölümleri geçmeye ve puan kazanmaya çalışıyorsunuz. Heyecan verici bir atmosfere sahip olan oyunda işiniz bir hayli zor. Boş zamanlarınızda oynayabileceğiniz oyunda arkadaşlarınıza meydan okuyabiliyorsunuz. Yüksek skorlara ulaşarak liderlik tablosunda üst sıralara tırmanabiliyorsunuz. Yüzlerce zorlu bölüme sahip olan oyun sizleri bekliyor. Reflekslerinizi sınayabileceğiniz Poly Crack'ı mutlaka denemelisiniz.

Poly Crack oyununu Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.