Pool Live Tour 1.0.2 (Android)

Pool Live Tour

Pool Live Tour
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    17,601

  • Üretici

    Geewa

Pool Live Tour, Android cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz çok oyunculu ve gelişmiş bir bilardo oyunudur.

Facebook'un en popüler çok oyunculu bilardo oyunu olarak dikkatleri çeken Pool Live Tour, şimdide Android cihazlar üzerinde tüm mobil kullanıcılarla buluşuyor.

Yaklaşık 2.5 milyon oyuncu tarafından hergün beğenilerek oynanmakta olan bu muhteşem bilardo oyununda; arkadaşlarınıza meydan okuyun ya da dünya üzerinde milyonlarca oyuncuya karşı size itibar kazandıracak olan kupaları kazanmak için oynayın. Ayrıca çevrimdışı olarak tek kişilik oyunlarda tekniğinizi geliştirmek için alıştırmalar yapabilirsiniz.

Oyun içerisinde kendinizi geliştirdikçe daha usta oyuncuların yer aldığı farklı salonlarda bilardo oynayabilir ve kazanacağınız başarımlar sayesinde birbirinden güzel istekaları toplayabilirsiniz.

Mükemmel dokunmatik kontrol sistemi sayesinde gerçekten bilardo oynuyor hissini yaşamanıza olanak sağlayan Pool Live Tour ile gerçek bilardo becerilerinizi oyuna aktarabilirsiniz.

Dünya üzerinde milyonlarca oyuncu tarafından oynanmakta olan popüler bilardo oyunu Pool Live Tour'da sizler de hemen yerinizi alabilirsiniz.

YORUMLAR