Pregnancy Tracker 2.1.1 (Android)

Pregnancy Tracker

Pregnancy Tracker
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pregnancy Tracker kolayca hamilelik gelişiminizi kayıt altına almanıza yardımcı olan bir uygulamadır

Pregnancy Tracker kullanıcılara hamilelik ile ilgili tüm verileri kayıt altına alma ve düzenli bir şekilde saklama imkanı veren bir mobil hamilelik takibi uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tablelterinize ücretsiz olarak indirip faydalanabileceğiniz bir uygulama olan Pregnancy Tracker hamilelik hesaplama konusunda da pratik bir çözüm sunuyor. Uygulama farklı verilerden yararlanarak hamilelik sürenizi ve muhtemel doğum tarihini hesaplayabiliyor. Uygulamaya son adet tarihini veya ultrason tarihini girdiğinizde hamileliğinizde kaç günü geride bıraktığınız, doğuma kaç gün kaldığı, hamileliğinizin kaçıncı ayında olduğunuz listeleniyor. Bunun yanında bebeğiniz ile ilgil bilgiler de sunulabiliyor.

Pregnancy Tracker ile kilo takibinizi de yapabilirsiniz. Uygulamaya düzenli aralıklarla gireceğiniz kilo verilerinizi saklayabilir ve zaman içerisindeki kilo değişiminizin listelenmesini sağlayabilirsiniz. Eğer hamileliğinizle ilgili özel notlar almak isterseniz uygulama içerisindeki not defterinden de yararlanabilirsiniz.

Pregnancy Tracker genel olarak ihtiyaca hitap eden ve kendisinden bekleneni verebilen bir uygulama. Uygulama arayüzü sade ve anlaşılır bir şekilde tasarlanmış. Eğer hamileliğinizi kontrollü bir şekilde ilerletmek isterseniz Pregnancy Tracker'dan yararlanabilirsiniz.

YORUMLAR