PrimalCraft - Survive & Craft 1.1.3 (Android)

PrimalCraft - Survive & Craft

PrimalCraft - Survive & Craft
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

PrimalCraft - Survive & Craft mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir sandbox oyunudur

PrimalCraft - Survive & Craft eğer Minecraft benzeri oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız hoşunuza gidebilecek bir mobil sandbox oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir hayatta kalma oyunu olan PrimalCraft - Survive & Craft'da bizi tarih öncesi çağlarda geçen zorlu bir mücadele bekliyor. Oyunda farklı tarih öncesi yerleşim yerlerini keşfediyoruz ve bu yerlerde hayatta kalmaya çalışıyoruz. Daha teknolojik araçlar icad edilmediği için de maceramıza kazma ve meşale gibi basit araçları kullanarak başlıyoruz. Temel amacımız ise açlığımızı gidermek için avlanmak, toplamak ve tehlikelerden korunmak.

PrimalCraft - Survive & Craft, küp şeklindeki malzemeleri kullanarak sığınaklar ve farklı yapılar inşa edebildiğiniz bir oyun. Oyunda 2 farklı oyun modu yer alıyor. Creative modda sığınaklar ve binalar inşa etmek için çabalıyor, dünyayı keşfedebiliyoruz. Survive modunda ise daha zorlu bir mücadele bekliyor. Bu modda biz avlanabildiğimiz gibi yabani hayvanların avı da olabiliyoruz. Bu nedenle dikkatli hareket etmemiz ve kendimizi korumamız gerekli. Bu iş için farklı sialhlar inşa edebiliyoruz.

PrimalCraft - Survive & Craft, Minecraft benzeri görünüme sahip. Oyun kolay bir şekilde öğrenilip oynanabilmekte.