Prince of Persia : Escape 1.0 (Android)

Prince of Persia : Escape

1.0
Prince of Persia : Escape
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Efsane platform oyunu mobilde!

Prince of Persia : Escape, seneler geçmesine rağmen eskimeyen, PC oyunlarıyla küçük yaşta tanışan nesil için efsane oyunlardan. Döneminin en çok oynanan oyunlarından Prince of Persia’nın mobil platforma uyarlanan sürümü, yeni nesil için bir anlam ifade etmese de oyunu bilenler için çok anlamlı. Atmosfer, ortam, prens ve hareketleri orijinal oyunla neredeyse birebir! Seriyi bilenlere özellikler tavsiye ederim.

Bir döneme damgasını vuran, sonrasında farklı formlarda karşımıza çıkan platform türündeki oyun Prince of Persia, şimdi de mobil cihazlarımızda. Mobil platforma çıkardıkları her oyunları kısa sürede milyonlarca indirme alan popüler geliştirici Ketchapp, efsane oyunu mobile harika bir şekilde uyarlamış. Serinin ilk oyununu bilenlerin keyif alarak oynayacağını düşünüyorum. Çünkü; mekanlar, tuzaklar ve prensin hareketleri ilk oyundakiyle eşleşiyor. Harika zamanlamayla tuzakları atlatmaya çalışıyorsunuz.

Yan kamera bakış açısından oynanış sunan retro platform oyunu Prince of Persia : Escape, ücretsiz ve internet bağlantısı gerektirmiyor.

YORUMLAR