Punch My Head

Punch My Head
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Punch My Head, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz basit ve eğlenceli bir boks oyunudur.

Punch My Head, eski tarzda oyunları sevenlerin eğlenerek oynayabileceği bir boks oyunu. Basit bir oyun olmasına karşın boş vakitlerinizi değerlendirmek için tercih edebileceğiniz oyun, Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerden indirilebiliyor. 8 bit olmasıyla ve harika müzikleriyle dikkat çeken Punch My Head, her yaştan insanın keyifle oynayabileceği retro bir yapım olmuş.

Oyunu biraz daha ayrıntılı inceleyelim. Retro oyunların kendine has bir çekiciliği her zaman olmuştur. Nostaljik olmasından mı yoksa daha zevkli olmasından mıdır bilinmez, bu tarz oyunları gördüğümde yüzümde gülücükler açtığını itiraf etmeliyim. Devasa oyunların aksine 8 bit grafiklere sahip oyunlardan nedense pek bir beklentimiz olmuyor. Buna karşın inanılmaz derecede eğlenebiliyoruz. Punch My Head oyunu da bunlardan biri. Basit bir boks oyunundan alabileceğiniz zevki bu oyunda bulabilirsiniz.

Oynanışı oldukça kolay olan Punch My Head tek veya iki kişilik modda oynanabiliyor. Tek kişilik modda yapay zekaya karşı ayakta kalmanız gerekirken, iki kişilik modda karakterleri aynı anda yönetmeye çalışıyorsunuz. Kırmızı ve Mavi oyuncu olmak üzere iki tür karakterimiz var. Kontrolü ise tek butona basarak sağlıyorsunuz. Eğlenceli etkileşimleri olan oyunda tepkilerde görülmeye değer olmuş diyebilirim. Ayrıca 8 bit müziklerin tadı gerçekten bir başka. Oyun sırasında 8 bit müziğe adeta doyuyoruz. Bunların yanında bir de Replay özelliği var. Bununla yaptığımız oyun videolarını çevrenizle paylaşabilme imkanına sahipsiniz.

Eski tarzda oyunları sevenlerin Punch My Head oyununu da keyifle oynayacağına eminim. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz oyunun tadını çıkarın.

YORUMLAR