Push&Escape 1.0.6 (Android)

Push&Escape

Push&Escape
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Beceri oyunlarına yepyeni bir mentalite getiren ücretsiz bir Uzak Doğu yapımı oyun arıyorsanız Push&Escape hoşunuza gidecektir.

Japonya'nın oyun mentalitesini anlamak oldukça güç olsa da bir şekilde oynamış olduğumuz birçok oyun olabildiğince eğlence ile yüklü oluyor. Push&Escape isimli oyun da bizi sürprizleriyle yakalamayı başaran bir oyun. 1960'lı yılların Film karakterlerinden alıştığınız temelar ve görseller, ana karakterin bir ninja olması ve çıkış kapısına uzanmanız gereken oyunda bunu başarmak için domino taşlarını kullanmanın zorunluluğu gerçekten eşi benzeri olmayan bir oyun keyfini servis eder nitelikte.

Oyunda ilk başta kuralları öğrenmeniz için basit görevlerle uğraşıyorsunuz ama vakit ilerledikçe gelen zorlu parkurların arasına farklı güçlendirme seçenekleri olan domino taşları da ekleniyor. Siz ana karakterinizle dolaşarak taşları bizzat taşıyorsunuz ve sizi bölüm sonuna ulaştıracak bir dizilim yaratmaya çalışıyorsunuz.

Android tablet ve telefon üzerinden oynayabileceğiniz bu oyun tamamen ücretsiz olarak indirilebiliyor. Ne var ki tetikte olmanız gereken bir uygulama içi satın alma durumu söz konusu. Neredeyse 120 TL'ye varan bir tam paketi satın alma işini kaza ile gerçekleştirmek istemezsiniz.

YORUMLAR