Puzzle Coaster

Puzzle Coaster
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Puzzle Coaster mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunudur

Puzzle Coaster oyunculara kendi lunaparklarını tasarlama imkanı veren bir mobil lunapark oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Puzzle Coaster temel olarak en mükemmel lunapark trenini tasarlamaya çalışıyoruz ve bu treni müşterilerimiz için çekici hale getirmek için çabalıyoruz. Bu ilginç lunapark treni oyununda lunapark oyuncaklarımızı çekici hale getirmek için birçok farklı seçeneğe sahibiz. Klasik kendi etrafında dönen raylar, treni zıplatan yaylar ve hatta patlayıcılar kullanabileceğimiz seçenekler arasında yer alıyor.

Bölümler şeklinde ilerleyen bir oyun olan Puzzle Coaster'da her bölümde karşımıza çözmemiz gereken bulmacalar çıkıyor. Oyunda rollercoaster adı verilen lunapark trenimizin üzerinden ilerleyeceği rayları biz yerleştiriyoruz. Bu rayları nereye yerleştireceğimizi belirledikten sonra patlayıcı, yay ve dönen ray gibi araçları ihtiyaç duyulan yerlere yerleştiriyoruz. Bu işi yaparken raylarımızı yol üzerindeki altınları toplayacak şekilde tasarlamamız gerekiyor. Biz rollercoaster oyuncağımızı ne kadar iyi tasarlarsak müşterilerimiz de o kadar çok eğleniyorlar ve bize para kazandırıyorlar.

Puzzle Coaster'da 63 bölüm bulunmakta. Bu bölümlerde ilerledikçe işler daha da karmaşık ve zorlu bir hal alıyor. Puzzle Coaster her yaştan oyun severe hitap eden bir bulmaca oyunu olarak özetlenebilir.

YORUMLAR