Pyro Jump 1.2.6 (Android)

Pyro Jump

Pyro Jump
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pyro Jump, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz eğlenceli bir ilerlemeli platform oyunudur.

Pyro Jump, her yaştan insanın keyifle oynayabileceği bir ilerlemeli platform oyunu. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerinizden oynayabileceğiniz oyunda, kağıttan prensesi yakalamaya çalışıp birbirinden zorlu bölümleri aşmaya çalışıyoruz.

İlerlemeli platform oyunu deyince aklınıza Angry Birds geliyor değil mi? Birbirinin tekrarı fakat farklı konseptlerde karşımıza çıkan oyunu her oynayışımızda ayrı bir tat alıyoruz. Yine de insan akıllı cihazında yenilikler görmek istiyor. İşte Pyro Jump bu tarz oyunlar arasında en iyi alternatifler arasında yer alıyor diyebilirim.

Oyunun temel dinamiklerinden bahsedecek olursak, grafiklerin gerçekten çok iyi olduğunu söyleyebilirim. Oyun sizi adeta içine çekiyor ve farkında olmadan uzun süre vakit geçiriyorsunuz. Pyro Jump'da biz küçük bir alev topunu yönetiyoruz. Bu alev topu kağıttan prensesi yakalamaya çalışıyor. Bölümler adını farklı yerlerden almış. Green House, Blue Forest, Purple Mountain, Sepia Swamp ve Ruby Cave. Her bölüm 12 aşamadan oluşuyor ve bölümler içerisinde bazı kilitleri açarak yeni bölümlere ulaşabiliyoruz. Oynanış konusunda da oyun bizleri iyi yönlendiriyor.

Son olarak, oyunda önümüze çıkan altın değerindeki minik ateş toplarını toplamayı unutmayalım. Bu güzel oyun Play Store'da ücretsiz ve oynamanızı mutlaka öneririm.

YORUMLAR