Qardio 0.5.1 (Android)

Qardio

Qardio
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Qardio uygulaması ile Android cihazlarınızdan kolayca kan basıncı ve kalp ritmi değerlerinizi öğrenebilirsiniz.

Qardio uygulaması, Qardio kan basıncı ve kalp ritmi ölçme cihazına sahip olan kullanıcıların Android mobil cihazlarına kurabilecekleri ücretsiz uygulamalar arasında yer alıyor ve Qardio cihazının akıllı cihazlarınız üzerinden ölçülebilmesini sağlıyor. Böylece tüm elde edilen sonuçları direkt olarak Android'iniz üzerinde görebiliyor, çeşitli işlemleri gerçekleştirebiliyorsunuz.

Uygulamanın çok kolay bir kullanıma sahip olması ve Qardio cihazıyla sorunsuz bir şekilde bağlantı kurabilmesi sayesinde bir kaç dakika içerisinde tüm sonuçları almaya başlayabiliyorsunuz. Hem kalp ritmini hem de kan basıncını devamlı olarak size aktaran ve sporunuza bu anlamda oldukça yardımcı olan uygulama, elde edilen sonuçları devamlı olarak arşivliyor ve böylece geçmişle karşılaştırmalar yapmak da mümkün hale geliyor.

Qardio aynı zamanda elde ettiğiniz kalp ve kan sonuçlarını doktorunuzla veya dostlarınızla paylaşmanıza da olanak tanıyor. Dolayısıyla oldukça kapsamlı olduğunu ve Qardio cihazından gelen tüm verileri en uygun şekilde tüm kullanıcılara aktardığını belirtmek gerek.

Uygulamayı kurduktan sonra Qardio cihazını kolunuza takmanız gerekiyor ve taktıktan sonra iki cihaz arasındaki kablosuz bağlantı kuruluyor. Böylece spor yaparken devamlı olarak bağlantıyla uğraşmanıza gerek kalmadan otomatik olarak sonuçların kaydedilmesini sağlayabiliyorsunuz. Eğer spora ve sağlığa önem veriyorsanız kesinlikle sahip olmanız gerekenler arasında olduğuna inanıyorum.

YORUMLAR