Quit smoking - QuitNow! (Android)

Quit smoking - QuitNow!

Quit smoking - QuitNow!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlarınızda sigara bırakmak için kullanabileceğiniz uygulamadır.

Sigaranın sağlığımıza olan zararını artık hepimiz biliyoruz. Fakat buna rağmen tiryakiler, sigarayı bırakmakta çok zorlanabiliyorlar. Bu yüzden bazı motivasyonlara ihtiyaç duyabiliyorlar. İşte bu uygulama onlara bu motivasyonu vermek için geliştirilmiş.

Uygulama marketlerinde en çok indirilen sigara bırakma uygulamalarından biri olan Quit Smoking, benzer diğer uygulamalarla çok da farklı bir iş yapmıyor. Fakat bunu diğerlerine göre çok daha profesyonel bir görünümle yapıyor.

Sigarayı bıraktığınız zamandan beri geçen gün, saat ve dakikaların istatistiğini tutan uygulama aynı zamanda bu süre boyunca kaç tane sigara içmediğinizin ve bu sayede ne kadar paradan tasarruf ettiğinizin de kaydını tutuyor.

Ayrıca uygulamanın sosyal bir tarafı da var. Başkalarından destek almak için de kullanabileceğiniz uygulama ile diğer insanlarla sohbet edebilir, başarılarınızı paylaşabilir, sigarayı bırakmış insanlardan ipuçları ve taktikler öğrenebilirsiniz. Yine ana ekrana koyabileceğiniz widget ile istatistiklerinize ve programa kısa yoldan ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR